Image Description
City Sales Manager Bucuresti, Cluj, Timisoara

Candidatul ideal

Poti fi colegul nostru daca ai:

Abilitati de comunicare si ascultare
Atitudine proactiva si entuziasm
Orientare catre rezultat
Spirit de echipa
Seriozitate si perseverenta
Studii superioare finalizare
Cunostinte operare PC (Internet, Microsoft Office)
Experienta de min. 1 an in vanzari comerciale (ai un avantaj daca ai lucrat in intermedieri financiare sau banking)
Experienta in coordonarea unei echipe comerciale
Limba engleza

Descrierea jobului

Colegul nostru trebuie sa:

Promoveaza produsele financiare Oney
Gestioneaza echipele din zona subordonata
Planifica si organizeaza activitatea comerciala a echipelor
Urmareste si analizeaza rezultatele individuale si ale echipei
Propune solutii pentru imbunatatirea continua a rezultatelor
Motiveaza echipele de vanzari coordinate
Intocmeste si prezinta rapoarte de activitate
Ofera suport echipelor coordonate