Cerinte:

Iti place sa comunici si sa interactionezi cu oamenii
Reusesti sa ii motivezi pe ceilalti sa fie cea mai buna versiune a lor si sa obtina rezultate
Esti pasionat de vanzare si negociere
Esti orientat catre rezultate si sa obtii ce iti doresti
Iti place sa lucrezi in echipa
Ai disponibilitate pentru a calatori
Ai permis de conducere categoria B
Ai experienta in a conduce echipe
Ai experienta de minimum 1 an in vanzari comerciale (avantaj daca ai lucrat in intermedieri financiare sau banking)
Vorbesti limba engleza

Responsabilitati:

Supervizeaza activitatea de promovare a produselor financiare Oney
Gestioneaza echipele din zona subordonata
Planifica si organizeaza activitatea comerciala a echipelor
Urmareste si analizeaza rezultatele individuale si ale echipei
Propune solutii pentru imbunatatirea continua a rezultatelor
Motiveaza echipele de vanzari coordonate
Intocmeste si prezinta rapoarte de activitate
Recruteaza colegi la fel de motivati si energici
Ofera suport echipelor coordonate

Ce beneficii iti oferim:

Training specializat pe domeniul tau de interes.
Pachet salarial atractiv format din: salariu fix + bonuri de masa + bonusuri de performanta
Contract pe perioada nedeterminata
Asigurare medicala privata
Posibilitati de dezvoltare profesionala si avansare
Activitate intr-o echipa dinamica
Laptop + telefon
Decont transport